Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk
Nasze archiwum
Znaleziono 4 informacji. Wszystkie poniżej.

Uśmiechnięci i z energią »
Tekst opublikowany 2012-03-25, opracowanie Halina Biernat
Podopieczni Zakładu Opieki Paliatywno-Hospicyjnej w Nowogrodźcu przygotowują się do Świąt. Uśmiechnięci, tryskający pozytywną energią, z głową pełną pomysłów tworzą kolorowe palmy.

Ukryte skarby małych miejscowości z „Klasy BGŻ” »
Tekst opublikowany 2012-03-23, opracowanie red.
Do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa BGŻ”. O miejsce w programie mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych z miejscowości powiatowych i mniejszych, którzy bardzo dobrze się uczą, mają ponadprzeciętną motywację, a jednocześnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. W roku szkolnym 2012/2013 do programu będzie mogło dołączyć 80 uczniów.

Sołtys na zagrodzie ... »
Tekst opublikowany 2012-03-14, opracowanie Halina Biernat
Są najbliższej ludzi i na co dzień starają się rozwiązywać ich problemy. Sołtysi, bo o nich mowa mieli swoje święto. I choć zajmują najniższy szczebel w hierarchii samorządowej, jak mówi przysłowie „sołtys na zagrodzie równy wojewodzie”.

Bilet za SMS »
Tekst opublikowany 2012-03-01, opracowanie red.
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

OtoNowogrodziec.pl © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl