Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Biegiem ku wiośnie

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Przy pięknej pogodzie, w pierwszy dzień wiosny 423 młodych zawodników z 16 szkół wystartowało w I Dolnośląskich Biegach Przełajowych „Bieg ku wiośnie”. Rywalizowali chłopcy, ścigały się dziewczęta ze szkół powiatu bolesławieckiego i z samego Bolesławca oraz sportowcy zrzeszeni w Ludowych Związkach Sportowych.
Biegiem ku wiośnie

Biegiem ku wiośnie
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Zawodników podzielono na kategorie wiekowe. Najmłodsi urodzili się w 2011, najstarsi w 2004 roku. Najmłodsi ścigali się na dystansie 0,3 – 0,6 km, starsi na dystansie 1 km. Zawodnicy pracowali na sukces indywidualnie i drużynowo.

Głównym organizatorem zawodów był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ocicach przy wsparciu Międzyszkolnego Ośrodek Sportowego, MOSiR, Ludowych Związków Sportowych Dolny Śląsk i Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Patronat honorowy objęli Tomasz Gabrysiak starosta bolesławiecki, Piotr Roman prezydent Bolesławca i Gmina Osiecznica.

A teraz wyniki – klasyfikacja ogólna chłopców (podajemy tylko pierwsze miejsca: Zespół Szkolno – Przedszkolny Iwiny.

Klasyfikacja ogólna dziewcząt: Szkoła Podstawowa nr 1 Bolesławiec.

Klasyfikacja drużynowa LZS – dziewczęta: Szkoła Podstawowa w Parowej.

Klasyfikacja drużynowa LZS – chłopcy: Iwiny.

Klasyfikacja ogólna LZS wg roczników – chłopcy (od najstarszych do najmłodszych: Gabriel Sadowski z Raciborowic, Jędrzej Pachnik z Iwin, Mateusz Karpiel z Ocic, Antoni Pachnik z Iwin.

Klasyfikacja ogólna LZS wg roczników – dziewczęta (od najmłodszych do najstarszych: Maja Małecka z Parowej, Dominika Hyjek z Nowej Wsi, Wiktoria Kliarska z Raciborowic, Julia Kapuścińska z Nowej Wsi.

Klasyfikacja ogólna dziewcząt wg roczników (od najstarszych do najmłodszych): Julia Kapuścińska z Nowej Wsi, Wiktoria Kilarska z Raciborowic, Nadia Sabłowska SP n1 Bolesławiec, Maja Małecka z Parowej.

Klasyfikacja ogólna chłopców wg roczników (od najmłodszych do najstarszych): Antoni Pachnik z Iwin, Sebastian Surkont SP nr 3 Bolesławiec, Oliwier Skorupiński SP nr 1 Bolesławiec, Gabriel Sadowski z Raciborowic.


IP



Dzisiaj
Sobota 20 kwietnia 2019
Imieniny
Agnieszki, Amalii, Czecha
Reklama
na portalu
i w gazecie

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl