Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nowogrodziec
Jak dobrać ampułki do mezoterapii bezigłowej?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Troska o skórę to nie tylko codzienna pielęgnacja kosmetykami. To również specjalne zabiegi, dedykowane polepszeniu jej kondycji. Jednym z nich jest używanie ampułek do mezoterapii bezigłowej. Jak je dobrać i co to za zabieg?
Jak dobrać ampułki do mezoterapii bezigłowej?

Bez bólu, dla dobra skóry – mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to następca mezoterapii igłowej. W tej drugiej skóra poddawana była tysiącom mikronakłuć przez które do skóry dostarczane były substancje aktywne. Jednak, mimo wysokiej skuteczności, zabieg ten nie cieszył się gigantyczną popularnością. Wszystko z powodu igiełek, które odstraszały niektóre kobiety. Mezoterapia bezigłowa działa tak samo dobrze na naszą skórę, jednak w ogóle nie boli. Jak to możliwe? Elektroporacja, mówi to wam coś? Jeżeli nie, to już spieszymy z wyjaśnieniem. Podczas zabiegu wykorzystywane są impulsy elektryczne, które sprawiają, że błony komórkowe lepiej przepuszczają płyny, ponieważ prąd otwiera kanały hydrofilowe. W ten sposób zawartość ampułki do mezoterapii bezigłowej dostaje się pod skórę. Czasem efekt zabiegu wzmacniany jest przy pomocy ultradźwięków. Dzięki nim w tkankach tworzy się niewielkie nadciśnienie, które jeszcze bardziej zwiększa przepuszczalność błon komórkowych.

 

Kiedy stosować ampułki do mezoterapii bezigłowej?

To chyba najważniejsze pytanie: „która z nas powinna poddać się zabiegowi?”. Choć może bardziej adekwatne będzie „kiedy to zrobić?”. Tak naprawdę zastosować ampułki do mezoterapii bezigłowej powinna każda z nas. Każda, która ma na uwadze dobro swojej skóry. Skoro już wiemy, że wszystkie powinniśmy mieć na uwadze poddanie się zabiegu mezoterapii, czas wybrać czas. Ampułki do mezoterapii bezigłowej stosuje się najczęściej, gdy zauważymy u siebie pierwsze zmarszczki. Zabieg ten pozwala substancjom aktywnym wniknąć głęboko w skórę, przez co jest o wiele bardziej skuteczny. Standardowe kremy działają jedynie na zewnątrz, co sprawia że ich skuteczność jest niższa. Jednak zmarszczki to nie jedyny zakres działań dla ampułek przy mezoterapii bezigłowej. Stosować ją można nie tylko na twarzy, ale praktycznie na całym ciele. Przy jej pomocy możemy zlikwidować cellulit na nogach, wygładzić rozstępy i ujędrnić skórę. Stosuje się go również w ramach ogólnego poprawienia kondycji skóry. Mezoterapia bezigłowa w połączeniu z odpowiednimi ampułkami może wyraźnie wpłynąć na wygląd naszej skóry. Niezależnie od tego, czy urodziłaś dziecko i chcesz pozbyć się blizn po cesarskim cięciu czy jesteś po 50-tce i chcesz walczyć ze starzeniem się skóry – ampułki do mezoterapii bezigłowej są dla ciebie.


MRDzisiaj
Sobota 21 września 2019
Imieniny
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl