Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Bolesławiec
Wybitnie uzdolnieni z sukcesami…

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
„Talent określa, co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest (…). Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego” – ta myśl Terry'ego Pratchetta, uznanego pisarza fantasy i science fiction, towarzyszyła tegorocznej gali „Pan Prezydent zaprasza”.
Wybitnie uzdolnieni z sukcesami…

Wybitnie uzdolnieni z sukcesami…
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wybitnie uzdolnieni z sukcesami…
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wybitnie uzdolnieni z sukcesami…
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

22 czerwca w sali kina „Forum” w Bolesławcu odbyła się uroczystość „Pan Prezydent zaprasza”, podczas której wybitnie uzdolnieni uczniowie bolesławieckich szkół podstawowych i gimnazjów, osiągający sukcesy w konkursach naukowych i zawodach sportowych otrzymali pamiątkowe wieczne pióra i certyfikaty „TALENT ROKU 2017”.

Podczas uroczystości - oprócz certyfikatów - po raz drugi wręczone zostały również Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec, które zastępują stypendia. Laureaci zostali wybrani przez komisję składającą się z dyrektorów bolesławieckich szkół. Wiceprezydent Kornel Filipowicz pogratulował wszystkim nagrodzonym sukcesów i dotychczasowych osiągnięć, słowa uznania skierował również do nauczycieli, rodziców i opiekunów wyróżnionych uczniów.

Nagrodę Prezydenta Miasta Bolesławiec otrzymali:

Katarzyna Marusiak (I Prywatne Gimnazjum), Mateusz Cygan (Gimnazjum Samorządowe nr 4), Julia Klementowska (I Prywatne Gimnazjum), Wojciech Orleski (Zespół Szkolno-Przedszkolny „ OXPRESS”), Julia Kujawińska (Zespół Szkół Zakonu Pijarów), Martyna Bedełek (Zespół Szkolno-Przedszkolny „ OXPRESS”), Katarzyna Rozmus (Gimnazjum Samorządowe nr 1), Michał Stempak (Gimnazjum Samorządowe nr 4), Magdalena Kiedel (I Prywatne Gimnazjum), Dominika Perdon (Gimnazjum Samorządowe nr 1), Zofia Juda (Zespół Szkół Zakonu Pijarów), Patryk Kocioł (Gimnazjum Samorządowe nr 1), Karolina Zdunek (II Prywatne Gimnazjum), Miłosz Zarzycki (Zespół Szkolno-Przedszkolny „ OXPRESS”), Maja Ziółkowska (I Prywatne Gimnazjum), Oliwia Kaczmarek (Gimnazjum Samorządowe nr 1), Kaja Szylar (Gimnazjum Samorządowe nr 2), Julia Kalinowska (Zespół Szkolno-Przedszkolny „ OXPRESS”), Bartosz Kowal (Zespół Szkolno-Przedszkolny „ OXPRESS”), Aurelia Serdiukow (I Prywatne Gimnazjum), Nikola Lechowska (I Prywatne Gimnazjum), Magdalena Szewc (Zespół Szkół Zakonu Pijarów), Zuzanna Bujak (Gimnazjum Samorządowe nr 4), Patrycja Pawlus (Zespół Szkół Zakonu Pijarów), Jakub Popławski (Gimnazjum Samorządowe nr 2), Oskar Kaczmarek (Gimnazjum Samorządowe nr 1), Anna Rączkiewicz (Gimnazjum Samorządowe nr 2), Małgorzata Stankiewicz (Gimnazjum Samorządowe nr 4), Jakub Czerwiński (II Prywatne Gimnazjum), Kacper Gajda (Gimnazjum Samorządowe nr 1).

Pamiątkowe pióra i certyfikaty TALENT ROKU 2017 otrzymali uczniowie:

Maciej Kozik (SP 4), Eryka Janiec (GS 1), Kozak Gracjan (GS 2), Stanisław Pachnik (II PG), Anna Rudek (GS 1), Kamil Wróblewski (GS 4), Zazula Michał (GS 2), Dominika Perdon (GS 1), Katarzyna Marusiak (I PG), Ida Sałek (GS 1), Katarzyna Abramowicz (SP 1), Mateusz Cygan (GS 4), Posłuszny Piotr (GS 2), Natalia Mysiak (SP 4), Weronika Kaźmierczak (GS 1), Oliwia Ziembikiewicz (GS 4), Martyna Goss (GS 4), Weronika Godek (GS 1), Oliwia Zagdańska (SP 5), Michał Surowiecki (SP 1), Przemysław Sulich (I PG), Michał Stempak (GS 4), Igor Markiewicz (SP 4), Tomczyk Wiktoria (GS 2), Martyna Bedełek (ZS-P Oxpress), Martyna Daria Czuchraj (SP 4), Konrad Andruchów (SP 4), Aleksandra Kaźmierczak (GS 1), Julia Midera (GS 1), Karolina Zdunek (II PG), Patryk Kocioł (GS 1), Wojtowicz Maja (SP 3), Aleksandra Dobies (GS 4), Jackowska Amelia (GS 2), Katarzyna Rozmus (GS 1), Aleksander Sienkiewicz (GS 4), Oskar Kaczmarek (GS 1), Jakub Korzeniewicz (SP 4), Kamil Krawiec (GS 2), Julia Barszczewska (SP 1), Julia Klementowska (I PG), Miłosz Kozioł (GS1), Magdalena Kiedel (I PG), Piotr Komada (GS 2), Julia Skuła (GS 1), Sebastian Jakubiak (I PG), Karolina Mech (GS 2), Nadia Maksymowicz (SP 5), Dobrosława Pietrkiewicz (GS 2), Szymon Biegała (GS 1), Pola Dorosz (GS 4), Agata Stachowiak (GS 4), Julia Długosz (GS 2), Igor Szerszunowicz ( SP 3), Angelika Dominiak ( SP 4), Justyna Grudzień (SP 4), Wojciech Raszczuk (SP 4), Adam Goleński (ZSZ Pijarów), Joanna Michalina Mysiak (SP 4), Nina Maksymowicz (SP 5), Magdalena Wilk (GS 3), Michał Maczyński (GS 1), Kaja Szylar (GS 2), Julia Kwiatkowska (GS 2), Herbut Kamil (GS 2), Aleksandra Skoczyńska (SP 1), Wiktor Dykas (SP 5), Antoni Łasica (ZSZ Pijarów), Oliwia Rogala (GS 1), Kamil Bartkowiak (GS 1), Jakub Gwiżdż (GS 1), Magdalena Polańska (GS 1), Kacper Raczko (SP 5), Błażej Piotrowski (SP 4), Jakub Ignatowicz (SP 4), Łukasz Sawicki (II PG), Kacper Mikołajczuk (SP 4), Grzegorz Pławiak (SP 4), Maria Reguła (SP 5), Izabela Puzio (SP 1), Nikola Lechowska (I PG), Karolina Guzowska (SP 3), DominikaHanysz (GS 3), Karolina Chlastawa (SP 1), Filip Zarubiński (GS 2), Marcelina Czuchraj (GS 2), Milena Bochenek (GS 3), Miłosz Wojtowicz (SP 3), Ada Izydorczyk (SP 1), Aurelia Baraniecka (GS 1), Dawid Kowalonek (GS 1), Szymon Olechnowicz (SP 3), Julia Piaseczna (ZS-P Oxpress), Katarzyna Mrozik (GS 2), Wiktoria Chmielowska (SP 1), Olszowa Małgorzata (GS 1), Oliwia Sas (ZS-P Oxpress), Oliwia Witek (SP 4), Katarzyna Liput (GS 1), Adrian Mrozik (GS 1), Kacper Jaworski (ZSZ Pijarów), Wiktor Wilk (ZS-P Oxpress), Mateusz Bartosik (SP 4), Julia Pranić (GS 4), Damian Kobierski (GS 1), Natalia Fryc (SP 4), Szymon Jaróg (SP 3), Jakub Skorupiński (GS1).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Tegoroczną uroczystość przygotował Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu. Więcej na www.boleslawiec.eu


otomedia.pl



Dzisiaj
Wtorek 12 grudnia 2017
Imieniny
Ady, Aleksandra, Dagmary
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2017 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl